Ako začať podnikať

Vítam ťa v najlepšom článku o tom, ako začať podnikať. V tejto časti sa dozvieš ako podnikať bez peňazí.
Nebudem ťa zdržiavať, poďme rovno na to:

ako zarobiť peniaze

Ako začať podnikať bez peňazí
Možno si ako ja. Na začiatku môjho podnikania som nič nemal. Teda, presnejšie, mal som…
• Notebook
• Pár stoviek € na účte
• Minimum času

Pretože som bol študent. Strednej školy. S miliónom ďalších povinností. A ako taký som sa rozhodol zarobiť peniaze tým, že budem podnikať. To, že som bol na mizine, ma neodradilo – začal som podnikať cez internet.
Ako?

Začal som hľadať na googli, tak ako ty. Mimochodom, blahoželám k tomuto rozhodnutiu!
Avšak nehľadal som len na slovenskom, zameral som sa na anglický internet. Dlhý príbeh skrátim: Našiel som zlatú baňu návodov ako začať podnikať online – takmer bez ničoho.

Zoznám sa so www.sitesell.com
Pôvodne predávajú softvér na analýzu kľúčových slov, CMS systém na tvorbu webovej stránky, hosting a ďalšie zaujímavé služby, ktoré sa ti môžu hodiť, ako začínajúcemu podnikateľovi. Ale to nie je dôvod, prečo ti o nich píšem.

Aby tento softvér predali, ich marketing stojí na tom, že vzdelávajú začínajúcich online podnikateľov ako ty, alebo ja, ako začať podnikať.

Špeciálne ich učia, ako podnikať online. Ale tieto princípy dokážeš využiť aj pri podnikaní offline, taktiež aj pri priamom predaji… Dozvieš sa veci ako:

Ako tvoriť informačné produkty vysokej kvality – http://myks.sitesell.com/
Ako predávať na webových stránkach – http://myss.sitesell.com/
Ako písať predajné texty – http://myws.sitesell.com/
Ako správne nastaviť cenu – http://myps.sitesell.com/

Sú to všetko elektronické knihy, ktoré dávajú zdarma. Maximálne odporúčam MYKS a MYWS, vďaka ktorým som na strednej škole napísal 4 e-booky. Spolu s predajnými textami.

Ako vidíš, tieto návody stoja na angličtine.
Odporúčam ti ich a rovnako ti odporúčam naučiť sa anglicky – ak ešte dnes anglicky nerozumieš. Nikdy nevieš, kedy budeš chcieť rozšíriť tvoje podnikanie do zahraničia.

Ak ťa angličtina zaujíma, ak chceš vedieť anglicky, aby si postavil úspešné podnikanie s pasívnym príjmom, si na správnom mieste. Klikni sem a pozri si video 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny. Nauč sa anglicky. Získaj najlepšie vzdelanie. Postav fungujúci biznis. Zarob tie peniaze, ktoré si zaslúžiš. Budem ti držať palce!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *